adsense

Pomysł na dochód pasywny - programy partnerskie

Jeżeli nie posiadasz swojego produktu lub usługi, które możesz sprzedawać i na tym zarabiać, to polecam Ci współpracę w ramach programów partnerskich.
Idea jest prosta – polecasz produkty innych osób i zarabiasz prowizję od sprzedaży. Produkty możesz reklamować wszędzie - na własnej stronie/blogu, na facebooku, instagramie.
Opiszę szerzej rozwiązanie, które sam najczęściej stosuję. Na początku oczywiście szukam odpowiedniego produktu, następnie tworzę do niego krótki dokument pdf. Tzn. jeżeli np. polecam w programie partnerskim suplement na odchudzanie, to piszę kilkustronnicowy poradnik w pdf o tym jak zrzucić zbędne kilogramy. W poradniku polecam suplement i daję do niego link. Następne co robię to tzw. squeeze page, czyli strona lądowania, na którą są przekierowywane osoby, które kliknęły w reklamę na facebooku „jak schudnąć”. Na tej stronie umieszczam krótką informację na temat skutecznego
odchudzania i proponuję pobranie darmowego poradnika poprzez zostawienie adresu e-mail. Adres e-mail trafia na listę autorespondera, który automatycznie co jakiś czas wysyła maila z informacjami, również polecając produkt. Pod kątem technicznym wszystko to jest łatwe do utworzenia, jeżeli korzystamy z odpowiedniego narzędzia. Ja śmiało mogę Ci polecić getall.pl – sam z niego korzystam i jestem zadowolony.
Czynności, które opisałem wykonuję raz i generują dla mnie dodatkowy dochód pasywny.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Pomysł na dochód pasywny - dropshipping

Czym jest przychód pasywny i dlaczego warto go budować?

Pomysł na dochód pasywny - MLM